Mladší žáci v oslabené sestavě poráží i Černošice

12.02.2018 | Michal Holes

Značně oslabení cestovali k dalšímu utkání hokejisti mladších žáků, které přepadla viróza řádící ve Středočeském kraji.
Naši mladíci však zápas zvládli a po divoké přestřelce si připisují další výhru

.

Sobota 10.02.2018, 09:00 | Zimní stadion Černošice

HC Černošice - HC LEV Benešov

2:4, 2:3, 3:2

Branky a nahrávky: 6. Hlaváček (Sobotovič), 9. Trachta (Davidek), 28. Volgji (Davidek), 40. Volgji (Davidek), 42. Hlaváček (Volgji), 46. Hlaváček (Trachta), 53. Hlaváček (Volgji), - 6. Žižka, 12. Durák (Lupač, Žižka), 17. Durák (Lupač, Žižka), 20. Sůsa (Lukáč), 32. Lupač (Sůsa), 36. Žižka (Durák, Vaněk), 38. Durák (Lupač), 49. Durák (Lupač), 55. Sůsa Vyloučení: 9:3. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:7, 4:7, 6:7, 7:9.

Komentář

Chřipková epidemie bohužel dorazila i do kabiny benešovských lvů, a proto Benešov dorazil do Černošic ve velmi prořídlé sestavě.
Vstup do utkání se lépe povedl hostům z Benešova. Svým pohybem donutili domácí Černošice k několika faulům, které dokázali benešovští hokejisté využít. Benešovský tlak vyústil v několik brankových příležitostí.

Prostřední část zápasu byla vyrovnaná. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Do třetí třetiny vstupoval Benešov s tříbrankovým náskokem a zápas si v poslední třetině pohlídal.

Ondra Sládek (trenér HC LEV Benešov):

Vstup do utkání nám vyšel výborně. Kluky jsme nabádali k pohybu, který nám přinesl několik přesilových her. Černošice hrozily pouze jedním hráčem, ke kterému jsme se snažili rychle přistupovat, aby neměl dostatek prostoru ke střele. Jinak jsme zápas kontrolovali a dotáhli do vítězného konce.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019