Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Oslabený Benešov na body v Popovicích nedosáhl

04.11.2018 | Michal Holes

Bez hlavní osy týmu, brankáře Štěpánka, kapitána Holánka a útočníka Starce zajížděli hokejisté modrožlutých ke svému již tradičnímu rivalovi do Popovic.
Hosté drželi krok s domácími jen v úvodu části a poté ještě v druhé třetině, kdy se dostali na dostřel jediné branky do zápasu. Zkušení domácí si ale náskok pohlídali a postupně ho navyšovali.

8. kolo | Sobota 03.11.2018, 18:00 | Zimní stadion Popovice

HC Slavoj Velké Popovice - HC LEV Benešov

8:3

2:0, 2:2, 4:1

Branky: 7. Vacek (Maňas), 9. Vacek (Nejedlý), 21. Dulovec, 39. Krejčí (Chochola), 51. Žoha (Kukačka, Dulovec), 52. Chochola (Kukačka, Žoha), 53. Maňas (Kukačka, Vacek), 58. Černý (Rejna) - 28. Sládek, 30. Janák (Fedoročko), 54. Mrva (Fedoročko, Janák). Vyloučení: 5:9, navíc Bursík (BEN) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 7:2, 7:3, 8:3.

Diváci: 200

HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Jizba) - Lacek , Braniš "A", Mocek, Černý, Krejčí, Nejedlý - Medřický, Kukačka, Freisler - Žoha "A", Rejna, Maňas - Vacek, Chochola, Mareček - Dulovec

HC LEV Benešov: Karda - Zderadička, Stejskal, Janáč, Rittig, Kotýnek, Korvas - Dušek, Formánek, Holeš - Sládek "A", Fedoročko "C", Janák - Mrva, Bursík, Srdínko - Kohout

Komentář

Domácí se na úvod dostali brankami Vacka do vedení dva nula a hráli to, co potřebovali. Modrožlutí zahrozili sporadicky a většina hry se odehrávala ve středním nebo v benešovském obranném pásmu.
Ihned zkraje druhé řetiny zvýšili domácí své vedení o tři branky, to se trfel Dulovec.

Poté chytli příležitost za pačesy hosté. Po dvou únicích Sládka a Janáka to bylo rázem jen o jednu branku a ve vzduchu viselo i vyrovnání, v závaru před brankou neuspěl Fedoročko, ani Janák.
A tak co se nepodařilo Benešovu, dvě minuty před koncem druhé třetiny dokázali domácí. Na dvoubrankový náskok navyšoval Krejčí ranou od modré.

Třetí třetina začala vyrovnaně a Lvi se hodlali za výdledek ještě být, avšak branka deset minut před koncem z hole Žohy jim vzala zbytek sil a po dalších třech brankách v Kardově síti i přijatelný výsledek.
Výsledné skóre ještě kosmeticky korigoval Mrva, který se dočkal první letošní branky.
Lvi příští týden zajíždějí v neděli do Slaného na Lví derby, utkání začíná od 17:00. Následně doma přivítají Rakovník.