Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej - 22.11.2022

22.11.2022 | Jana Lapková

Pod záštitou Českého svazu ledního hokeje, se dne 22.11.2022 konala v klub HC LEV BENEŠOV náborová akce

„Pojď hrát hokej“.  Na zimní stadion v Benešově dorazilo okolo 20 malých hokejistů.
Do náborového tréninku na ledě, se jich zapojilo 16.

Pojď hrát hokej v Benešově

V úterý 22. 11. v pět hodin odpoledne se už poněkolikáté sešel hokejový potěr na zimním stadioně v Benešově. Na akci pořádnou Českým hokejem dorazilo celkem 16 dětí v doprovodu rodičů a dalších příbuzných. Kluci a holky ve věku pět až osm let se usadili na připravených židlích před velkou obrazovkou s puštěnou prezentací „Pojď hrát hokej“.

Ještě předtím se pomocí rodičů zaregistrovali a pak už si listovali v připravených číslech časopisu xHOCKEY, ve kterých si prohlíželi obrázky slavných hokejistů z NHL. Někteří byli schopní poznat nejen Davida Pastrňáka, ale i Connora McDavida a další hokejové superhvězdy.

Po krátkém úvodu, v němž došlo na představení vedení klubu HC Lev Benešov, se malí budoucí hokejisté seznámili s chodem klubu a také s připravenou hokejovou výstrojí. Mnozí například díky starším sourozencům už vše znali, ale našli se i tací, pro které „lokty“, „holeně“ a další částí výstroje byly novinkou.

Po přednášce, která trvala asi půl hodiny, odešli všichni do šaten, kde si nejdříve vypůjčili výstroj, a pak už (někteří úplně poprvé) vyrazili za doprovodu trenérů na led. Pro zkušenější bruslaře byly připraveny různé hry, úplní začátečníci se teprve seznamovali s tím, jaké to je, když stojí na bruslích.

Dětem se po celou dobu věnovali nejen trenéři, ale i hokejisté z klubu HC LEV Benešov z kategorií mladších a starších žáků.

Na závěr si všichni udělali společnou fotografii a těšili se na první skutečný „trénink“ náboru.

Správný sport pro vaše dítě

Týden hokeje v Benešově

Týden HOKEJE v Benešově

Týden HOKEJE Opět se koná velký týden HOKEJE v mnoha městech naší republiky.HC LEV BENEŠOV ve spolupráci s Českým hokejem, pořádá...