Novým partnerem klubu a také projektu Hráč měsíce je společnost KFC!

16. 10. 2024, Redakce
Vážení fanoušci, máme pro vás skvělou zprávu. Naše Lví smečka se rozrůstá, a to nejen o nové hráče. S hrdostí oznamujeme novou spolupráci s legendárním KFC.

Od teď se můžete těšit na ještě lepší zážitek z hokeje. Společně s KFC vám přineseme spoustu akcí, soutěží a speciálních nabídek. Ať už fandíte z tribuny, nebo vozíte své malé hokejisty na tréninky, KFC a HC Lev Benešov se postarají o to, abyste si hokej užili naplno. Těšit se můžete na speciální akce pro fanoušky, slevy na vstupenky a mnoho dalšího. Sledujte naše stránky a nenechte si ujít žádnou novinku!

Myslíme i na naše nejmenší fanoušky, pro které chystáme speciální zápas pro celou rodinu. Věříme, že tato spolupráce přinese spoustu radosti a energie. KFC se také stává hlavním partnerem našeho projektu Hráč měsíce.

Společně s KFC budeme podporovat rozvoj hokeje v Benešově a vytvářet nezapomenutelné zážitky pro všechny fanoušky.

HC Lev Benešov Slavoj Český Krumlov
HC Lev Benešov HC Klatovy