KFC Hráč měsíce září

16. 10. 2024, Redakce
Projekt Hráč měsíce prošel změnou a má nového partnera.

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit našeho nového hlavního partnera pro projekt "Hráč měsíce" – KFC! Tato spolupráce přináší novou úroveň uznání pro mladé hokejové talenty a my jsme hrdí, že můžeme být součástí tohoto vzrušujícího projektu.

Každý měsíc budeme oceňovat mladé hráče, kteří nejen že prokázali výjimečné hokejové dovednosti, ale také lidskost a sportovního ducha. Pro nás je důležité nejen to, jak hráč hraje, ale také jak se chová mimo led. Je to příležitost pro mladé sportovce, aby byli inspirací nejen pro své spoluhráče, ale i pro celou "smečku".

Oproti minulému ročníku budeme vyhlašovat Hráče měsíce ve třech kategoriích.
I. kategorie - 2. třída, 3. třída, 4. třída
II. kategorie - 5. třída, 6. třída, 7. třída a 8. třída
III. kategorie - 9. třída, dorost a junioři

Trenéři vždy vyberou hráče nebo hráčku, který/á předvedl/a mimořádný výkon a zasloužil/a si toto ocenění.
Trenérská rada pak vybere vítěze ve své kategorii, který/á se může těšit na odměnu v podobě poukázky společnost KFC.

Za měsíc září byli vybráni tito hokejisté:
I. kategorie - MATĚJ VAŽANSKÝ z druhé třídy, protože v rámci tréninků na ledě, ale i na suchu na sobě velmi pracuje, doma trénuje individuálně střelbu a při zápasech vždy ukazuje pravé srdce Lva. Gratulujeme.

II. kategorie - MATĚJ ŠOTEK z páté třídy, Matěj není mužem planých slibů a prázdných frází, moc toho nenamluví, ale jeho stoprocentní docházka, vytrvalost a odhodlání se kterým se pouští do tréninků a nových výzev je daleko větší než prázdné mletí pantem.

III. kategorie - MAREK DUŠIL , ač věkem dorostenec, pravidelně již nastupuje za juniorský tým a rozhodně není do počtu. Svým entuziasmem a zápalem pro hru motivuje ostatní, sám dbá na svoji životosprávu a správný sportovní postoj. K tomu všemu sbírá i pravidelně body, brání a "bije" se za svůj tým.

HC Lev Benešov Slavoj Český Krumlov
HC Lev Benešov HC Klatovy