Vetos a Lev Benešov opět partneři

26. 8. 2023, Redakce
VETOS GROUP s.r.o. se po čase znovu stává benešovským partnerem. Na důvody, proč se rozhodla rodinná firma podpořit modrožlutý klub jsme se zeptali jejího zakladatele a majitele, pana Václava Větrovce.

Vašku, tvá firma VETOS Group s.r.o., se opět vrací, hokejově řečeno, do sestavy partnerů HC Lev Benešov. Jak se spolupráce urodila?

Docela lehce. Moc rád vzpomínám na roky prožité na zimáku, kde jsem se mnoho naučil a vzhledem k tomu, že jsem byl osloven veterány benešovského hokeje, kteří i jako podnikatelé dosáhli velkých úspěchů, bylo to jednoduché a vnímal jsem to jako projev respektu a uznání.

Logo VETOS jsme mohli vnímat na dresech benešovského celku dlouhou dobu. Poté spolupráce na chvíli utichla, abychom ji znovu nyní mohli obnovit. Co se ve firmě VETOS událo v mezidobí a co byl ten impuls obnovení spolupráce?

Událo se toho mnoho. Například jsme rozšířili a dostavěli náš obchodní areál. Co se týká VETOSu: doteď jsme, kromě několika dobročinných darů veškerý hospodářský zisk investovali zpět do rozvoje společnosti, včetně vlastního personálu. Dnes mám pocit, že když nějakou drobnou korunou přispějeme benešovskému hokeji pomůže to hlavně dětským a mládežnickým oddílům, které chci primárně podpořit. Já jsem ve svém podnikání v principu dosáhl vrcholu, vybudoval jsem obchodní zázemí o užitné ploše 5.500m2 a tím jsem ukončil cestu z garáže. Podílíme se svou činností na největších stavebních projektech v ČR. Jsem zván k přednášení na různých konferencích, a také jsem ve svém oboru uznáván a považován za velkého odborníka. Tak kdy jindy se pustit do další aktivity?

Je známo, že jsi velký hokejový nadšenec, bývalý hráč i trenér, dokonce jsi v klubu zastával pozici maskota Lva. Budeš se angažovat dál i v těchto činnostech?

„Pozici“ maskota určitě, to mám moc rád. Pokud se dělá podnikání a i sport s trochou zábavy, je to fajn. Jako hráč už určitě ne, ani v „odborářské soutěži“. Jako trenér, spíše jako asistent a nejlépe u dětí. V dobách kdy jsem hrával, bylo mou velkou předností technika bruslení a zde mohu být trochu nápomocen. Jinak dnešní hokej se herně hodně změnil a dnešnímu stylu jsem úplně nepřišel na chuť.

Každá podpora má jasný cíl. Kde bys chtěl jednou vidět klub HC Lev Benešov?

Já bych to pojmenoval takto: Budu rád, když se klub bude postupně vyvíjet a získá si jméno dobrého zázemí pro výchovu a trénink hokejistů, kteří budou mít pověst disciplinovaných slušných hráčů, samozřejmě i trenérů. Obrovskou odměnou budou plné ochozy diváků, kteří budou rádi docházet na zápasy i v dobách kdy se nebude třeba úplně dařit. A když se podaří i vyšší soutěž, bude to přidaná hodnota.

Děkuji za rozhovor

Zápasy
logo
6. KOLO, Dorost
HC Lev Benešov HC Poděbrady
ne 24. 9 10:30
logo
3. KOLO, Dorost
HC Lev Benešov SK Sršni Kutná Hora
čt 28. 9 11:30
Tabulky
1. Benešov 0 0:0 0
2. Kutná Hora 0 0:0 0
3. Světlá nad Sázavou 0 0:0 0
4. Poděbrady 0 0:0 0
5. Kolín 0 0:0 0
6. Velké Popovice 0 0:0 0
Statistiky

Nebyly nalezeny žádné statistiky.