Modrožlutí odjíždí z Popovic s prázdnou

5. 11. 2023, Redakce
Benešovští hokejisté odjížděli do Popovic s cílem odčinit domácí prohru v derby a vybojovat body do tabulky. Od začátku však tahali za kratší konec, rozhodčí Jecelín ze zápasu tradičně udělal spíš bramboračku, než že by dal zápasu volný průběh. Lvi se nadechli na začátku třetí třetiny, kdy dokonce na chvíli vedli, ale devětačtyřicátá minuta vystavila stopku jakýmkoliv bodům ze hřiště Kozlů.

Branky a nahrávky: 08:57 Hradil (Pechar, Synáč; 5/5), 19:35 Petráček (Kukačka; 5/5), 48:16 Freisler (Hradil, Pechar; 5/5), 48:47 Petráček (5/5), 54:20 Málek (Dulovec; 5/5) – 30:30 Borek (Souš, Procházka; 5/5), 40:26 Mareček (Polesný; 5/4), 41:55 Sládek (Polesný; 5/5), 56:18 Beran (Burda, Starec; 4/4). Rozhodčí: Jecelín – Holec, Kusý. Diváci: 138. Vyloučení: 11:6. Využití: 0:1. Střely na branku: 5:4. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3, 5:4.

HC Slavoj Velké Popovice Lorenc – Pechar, Krejčí, Petráček, Braniš, Stejskal – Žoha, Voska, Málek, Dulovec, Cikánek, Vacek, Hradil, Freisler, Synáč, Kukačka.

HC Lev Benešov Velebil – F. Zderadička, Beran, J. Zderadička, Fedoročko, Procházka – Burda, Borek, Mareček, Starec, Znamenáček, Polesný, Souš, Kaňka, Dušek, Sládek, Sup, Sůsa, Růzha.