Lvi venkovní šňůru proher neprotrhli

6. 10. 2023, Redakce
S cílem zvítězit, navázat na dvě domácí výhry a přerušit venkovní negativní bilanci odjížděli modrožlutí do Kolína, kde je čekaly Žabonosy.

Branky a nahrávky: 13:25 Kubišta (Kunášek; 5/5), 35:31 Mejzr (Kráčmar, Kubišta; 5/5), 39:45 Kubát (Smejkal, Březka; 5/5), 40:52 Smejkal (Kedršt; 5/5), 58:09 Kedršt (4/5) – 15:27 Starec (J. Zderadička, Kohout; 5/5), 48:41 Fedoročko (Kohout; 4/5). Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Pokorný. Diváci: 46. Vyloučení: 4:3. Bez využití. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 5:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2.

HC Žabonosy Křivánek – Březka, Pýcha, Malina, Pomichálek, Hlaveš – Čtvrtečka, Kubát, Kubišta, Mejzr, Smejkal, Honz, Kunášek, Kráčmar, Hutla, Kedršt, Pešek.

HC Lev Benešov Štěpánek – F. Zderadička, Beran, J. Zderadička, Fedoročko, Procházka – Kohout, Borek, Mareček, Starec, Znamenáček, Polesný, Dušek, Sládek, Sůsa, Růzha.

Vyrovnané utkání rozhodli domácí na přelomu druhé a třetí třetiny, když benešovským hráčům vsítili branku do šatny patnáct vteřin před druhou sirénou a nemeškali ani ve třetině třetí, když hned padesát vteřin po jejím začátku udeřily počtvrté do branky Štěpánka.

Modrožlutí už neměli na obrat síly a tak i ze třetího venkovního zápasu odjíždějí s prázdnou.