Modrožlutí doma nezaváhali, porazili Mělník

29. 9. 2023, Redakce
Po dvou nezdarech přivítali Lvi na domácím ledě a byl z toho vyrovnaný souboj s dobrým koncem pro benešovské.

Branky a nahrávky: 00:11 Sládek (Mareček; 5/5), 04:46 Mareček (J. Zderadička, Sládek; 5/5), 16:37 Borek (Polesný, J. Zderadička; 5/4), 24:24 Štětina (J. Zderadička; 5/5), 30:15 J. Zderadička (F. Zderadička; 5/5), 53:52 Polesný (Beran, Procházka; 5/5) – 16:11 Šípek (Škutina; 4/5), 23:51 Šimon (Šubrt; 5/5), 35:39 Šícha (4/4), 46:08 Palát (Cafourek, Litera; 5/4), 50:36 Krejsa (Cafourek, Šípek; 5/4). Rozhodčí: Hruška – Čajan, Pokorný. Diváci: 167. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 6:5. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:5, 6:5.

HC Lev Benešov Štěpánek – Procházka, J. Zderadička, Beran, F. Zderadička, Rajgl – Borek, Růzha, Sůsa, Sládek, Kohout, Dušek, Štětina, Polesný, Znamenáček, Starec, Mareček, Souš.

HC Junior Mělník Formánek (Šimáček) – Prejza, Halman, Šťastný, Cicvárek, Škutina, Krejsa, Cafourek, Palát – Litera, Šubrt, Richtr, Šípek, Vernek, Svoboda, Šimon, Růžek, Šnajdr, Šícha.

Domácí do utkání vlétli jako uragán a po brankách Sládka a Marečka vedli po pěti minutách už 2:0.
V čase 16:11 se radovali také hosté, to se z dorážky prosadil Šípek, ale jen naštval domácího Borka, který za šestadvacet vteřin vrátil modrožlutým vedení o dvě branky.

Tím začala skvělá podívaná a velká přetahovaná.
Na začátku druhé třetiny se prosazuje mělnický Šimon, o 31 sekund později kontruje domácí Štětina. Přesně v půlce utkání odskakují domácí na rozdíl tří branek díky bombě Kuby Zderadičky, o pět minut později dotahuje hostující Šícha svou druhou brankou v utkání.

Ve třetí třetině se mělnickým podařilo vyrovnat, ale konečnou tečku za utkáním napsal domácí Polesný, když dorazil střelu Berana.

Modrožlutí v nervy drásajícím utkání připisují výhru a tři body do tabulky.