Zlepšený výkon v Rakovníku body nepřinesl

24. 9. 2023, Redakce
Po debaklu v Černošicích cestovali modrožlutí k dalšímu těžkému soupeři, do Rakovníku.

Branky a nahrávky: 28:15 Vyšín (Nekvinda; 5/5), 36:53 Lev (Nekvinda, Vlk; 5/4), 42:39 Kovařík (Hulcr; 5/5) – 11:44 Kaňka (Sládek, Dušek; 5/4), 20:46 Polesný (Starec, J. Zderadička; 5/4). Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Levý. Diváci: 120. Vyloučení: 8:4. Využití: 1:2. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

HC Rakovník Strejc – Hulcr, Šíma, Zíka, Vlk – Hoffmann, Benda, Karfus, Kos, Lev, Bulva, Kovařík, Macháček, Ságner, Nekvinda, Vyšín.

HC Lev Benešov Štěpánek – Fedoročko, Procházka, Rajgl, J. Zderadička, F. Zderadička – Borek, Růzha, Sůsa, Sládek, Kohout, Dušek, Kaňka, Štětina, Polesný, Znamenáček, Starec, Mareček.

Skvělý výkon v první třetině předvedli modrožlutí v Rakovníku a nebýt špatného vstupu do třetí třetiny, chabého zakončení a impotence v přesilových hrách, mohli pomýšlet benešovští hokejisté na více, než těsnou porážku.