Modrožlutí zničili Poděbrady

Včera, Redakce
Hotovou erupci produktivity předvedli benešovští hráči na poděbradském ledě. Domácí se oklepali až za stavu 0:10, což už bylo velmi pozdě. Skvělé představení Lvů vyústilo ve čtvrtou výhru v řadě.

Branky a nahrávky: 39:15 Lederer (Zámečník, Bouřil; 5/5), 41:46 Vošta (5/5), 45:16 Krejsa (Kejdana; 5/4) – 03:50 Sup (Zderadička, Borek; 5/5), 07:24 Burda (Háva, Krchňák; 5/5), 08:45 Mareček (Procházka, Starec; 4/5), 24:18 Mareček (Borek, Sládek; 5/5), 25:45 Holánek (Dušek, Háva; 5/5), 26:27 Mareček (Sládek, Zderadička; 5/5), 28:17 Sládek (4/5), 30:01 Holánek (Dušek, Starec; 5/5), 34:40 Štrait (Znamenáček; 5/5), 36:27 Sládek (Borek, Mareček; 5/4). Rozhodčí: Zahradníček – Toman, Toman. Diváci: 65. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Střely na branku: 3:10. Průběh utkání: 0:10, 3:10.

HC Poděbrady Ježek (27. Hermann) – Tománek, Vošta, Sladký, Bartoň, Nutil, Chytil – Plaček, Nápravník, Mrkus, Kubát, Kosinka, Krejsa, Bouřil, Lederer, Zámečník, Milaniak, Kejdana.

HC Lev Benešov Stašek – Zderadička, Háva, Sup, Kotýnek, Procházka, Znamenáček – Filippov, Borek, Mareček, Starec, Musil, Štrait, Dušek, Burda, Sládek, Holánek, Krchňák.

Jiří Škubal (hlavní trenér): „První a druhá třetina nám vyšla herně i gólově výborně. Soupeř v prvních dvou třetinách v podstatě neměl protihru, vše nám vycházelo na jedničku.

První branku soupeř vstřelil až za stavu 0 : 10. Před třetí třetinou jsme hráčům připomínali a zdůrazňovali, že je potřeba utkání dohrát naplno i když za tohoto stavu je asi těžké být koncentrovaný a nastavený tak jako v prvních dvou třetinách.
Třetí třetina se nepovedla herně ani výsledkově a počet vyloučených našich hráčů taky nebyl ok.
Nejlepším naším hráčem byl střelec tří branek Aleš Mareček.”