Modrožlutí obětavostí a bojovností dovedli zápas na Hvězdě ke třem bodům

14. 10. 2024, Redakce
Až do třetí třetiny muži kontrolovali celkem poklidný zápas. Ve třetí třetině se hra kouskovala a domácí tým si mohl pohodlně, místo tréninku, zkoušet přesilové hry. Obětavé mužstvo v čele se Štěpánkem, který zavřel modrožlutou klec, však tlaku odolalo a zápas ubojovalo.

Branky a nahrávky: 33:11 Cvikl (5/4), 39:57 Šonský (Cvikl; 5/4) – 15:24 Dušek (Starec; 5/5), 27:12 Borek (Mareček, Sládek; 5/5), 37:24 Dušek (Holánek; 5/5). Rozhodčí: Vajda – Bělčík, Vidim. Diváci: 43. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Střely na branku: 2:3. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

HC Hvězda Praha Vokatý – Burgr, Adam, Chládek, Chvála, Grim, Janásek, Klement, Šonský – Velas, Veselý, Slavata, Jurda, Klečka, Šnaidauf, Cvikl, L. Procházka, Hradil.

HC Lev Benešov Štěpánek – F. Zderadička, J. Zderadička, Novák, Kotýnek, R. Procházka – Filippov, Borek, Mareček, Starec, Znamenáček, Musil, Štrait, Dušek, Burda, Sládek, Holánek, Krchňák.