Junioři se vrací z Domažlic bez bodu

8. 10. 2024, Redakce
První třetina stála juniory celý zápas. Lvi se sápali po vyrovnání, ale nakonec odjíždějí z Domažlic s prázdnou.

Branky a nahrávky: 01:32 Martinec (Lohr, Kabourek; 5/5), 02:34 Hruška (Schröpfer, Špaček; 5/5), 15:20 S. Wolf (M. Wolf, Lagron; 5/5), 34:53 Sladký (Lagron; 5/5), 42:20 Lohr (Kabourek, Martinec; 5/5) – 26:53 Babický (A. Dušek; 5/5), 36:58 Znamenáček (Durák; 5/5), 50:58 Durák (Pěch; 5/3), 55:33 Sůsa (Potůček, M. Dušek; 5/5). Rozhodčí: Straka – Mečl, Hefler. Diváci: 25. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:1. Střely na branku: 5:4. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4.

HC Domažlice Jordan – Lenárd, S. Wolf, Sochor, Hlavsa – Sladký, Lagron, M. Wolf, Špaček, Ondřička, Kabourek, Hruška, Martinec, Schröpfer, Lohr.

HC Lev Benešov Škvor (20. Dvořák) – Novák, Vaněk, Hroch, Řikovský – Pavel, Potůček, M. Dušek, Sůsa, Znamenáček, A. Dušek, Babický, Zeman, Durák, Pěch.

Martin Žižka (hlavní trenér):
„Soupeř nastoupil hodně agresivně a nám trvalo celou první třetinu, než jsme chytli tempo a tvrdost utkání. Od druhé třetiny jsme se herně zvedali, postupně dotahovali a od vyrovnání nebyli daleko. I přesto, že jsme dvě třetiny odehráli velmi dobře, chybělo nám více střelby a méně individuálních chyb.”