Dorost neuvěřitelným závěrem vybojoval v Budějovicích dva body

3. 12. 2023, Redakce
Dorost rozhodně do Budějovic k zápasu s tamním DDM neodjížděl jako favorit a po druhé třetině tomu napovídal i stav 3:0. Infarktovým závěrem a dvěma brankami v samém závěru třetí třetiny posunuli modrožlutí zápas do nájezdů, kde excelovali a ze zasněžených Budějovic odvážejí cenné dva body.

Branky a nahrávky: 24:10 Palíšková (Marek; 5/5), 36:29 Vávra (Konzal, Nečas; 5/5), 39:37 Nečas (Rottner; 4/4) – 47:09 Hroch (Kaňka; 5/4), 56:47 Hroch (Stejskal; 5/4), 58:28 Prokop (Zeman, Žižka; 5/5), 60:00 Zeman (SN). Rozhodčí: Kubeš, Kubeš. Diváci: 33. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 3:0, 3:4.

HC DDM České Budějovice Spolidoro – Rottner, Lukšová, Konzal, Marek, Oppolzer – Klimeš, Kubeš, Nečas, Malátek, Vávra, Palíšková, Vazač, Hoch, Kaiseršot.

HC Lev Benešov Stejskal – Kohoutová, Sochůrek, Vaněk, Plavec, Hroch – Škvor, Smrž, Kaňka, Pavel, Dušek, Žižka, Žatecký, Potůček, Dušil, Zeman, Prokop.