Dorost dobře rozehraný zápas ztratil v druhé polovině utkání

24. 9. 2023, Redakce
Modrožlutí v prvním zápase sezony přivítali Poděbrady.

Branky a nahrávky: 04:37 Holejšovský (5/5), 19:11 Žižka (Dušil; 5/4) – 20:32 Hložek (Petr; 5/5), 22:57 Caenazzo (Hložek, Petr; 5/4), 38:17 Novotný (Přihonský; 5/5), 39:14 Přihonský (Novotný; 5/5), 39:53 Přihonský (Smutný; 5/5), 43:23 Hložek (Stádník, Smutný; 5/5), 46:07 Hložek (Petr, Mokrý; 5/5), 53:22 Přihonský (Smutný; 5/5), 58:12 Hložek (Petr, Stádník; 5/5). Rozhodčí: Noga – Mrázek, Mrázek. Diváci: 30. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Střely na branku: 2:9. Průběh utkání: 2:0, 2:9.

HC Lev Benešov Stejskal (Zrno) – Plavec, Řikovský, Gut, Hroch, Vaněk, Sochůrek – Malčánek, Prokop, Zeman, Dušil, Potůček, Vlk, Žatecký, Žižka, Dušek, Holejšovský, Pavel.

HC Poděbrady Balák – Stádník, Mokrý, Škultety, Malík, Kaňkovský, Chára – Caenazzo, Horníček, Smutný, Svatoň, Petr, Dáňa, Přihonský, Novotný, Hložek, Hněvsa.

Dorostenci začali bojovně a neslo to ovoce, když první třetinu vyhráli o dvě branky.
Hosté z Poděbrad však nebyli zaskočeni dlouho a hned za tři minuty po změně stran vyrovnali.

Tvrdý úder si pak hosté přichystali na závěr druhé třetiny, kdy třemi góly poslali modrožluté s třígólovým deficitem do kabiny.

Otřesení benešovští mladíci se už nevzpamatovali a podlehli Poděbradům o sedm branek.

Ondřej Sládek (trenér HC Lev Benešov):
Měli jsme skvělý vstup do utkání, díky kterému jsme vedli 2:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili zbytečně bojácně, nenavázali jsme na výkon v první třetině.
Soupeř začal svoje šance proměňovat, naopak my jsme své šance nedali. Ve třetí třetině jsme již neměli morální síly na obrat.
Příští týden nás čekají další dva zápasy, věřím týmu, že oba vyhrajeme.